Sayın Yetkili,

Plastik endüstrisi, çağımız endüstrisinin en hızlı gelişen kollarından birisidir.Günümüzde enjeksiyon metodu ile elde edilen ürünler günlük hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır.


NEDEN TORSAN ;

› Kurulduğu 1969 yılından bu yana, otomotiv yedek parça piyasasına yönelik plastik ve metal aksamın yanında çeşitli ebatlarda plastik makara ve plastik kutu imalatında yoğunlaşan firmamızda, 25 seneyi aşkın süredir otomotiv ve soğutma sanayine yönelik plastik fan üretimiyle 35 seneyi kat etmenin onuru ve gururu içindeyiz.

› Firmamız piyasadan gelen özel siparişler için plastik ve delme-kesme kalıpları yapıp enjeksiyonda parça üretimi yapmaktadır.

› 1800 m² kapalı alana sahip kendi binasında kalıp hane, pres hane ve imalat olarak üç ana bölümle hizmet veren firmamızda hammaddeden kalite kontrole kadar her türlü denetim eksiksiz yapılmaktadır.

› Kalıp hanemizde üretim iki evreden ibarettir.Öncelikle üretimi yapılacak olan ürünün tasarımı bilgisayar destekli çizim(AutoCAD, CadCam…) ile yapılarak CNC İşleme Merkeziyle üretime geçirilmekte olup kaliteli ve zamanında üretim ilkesiyle hizmet vermektedir.

› İmalathanemizde 10gr’dan 5000 gr’a kadar baskı yapabilen bilgisayar donanımlı Plastik Enjeksiyon Makinelerimiz mevcuttur.

› Pres hanemizde çeşitli tonajlarda hidrolik ve eksantrik preslerimiz bulunmaktadır.

› Firmamızda “ ISO 9001:2000 ” Kalite Yönetim Belgesi mevcuttur ve sistemin gerekleri eksiksiz uygulanmaktadır.

› Faaliyet alanında yetişmiş kalifiye eleman kadrosuna sahip olan firmamız bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da müşterilerine daha iyi hizmet edebilme gayreti içerisindedir.
DÜNDEN BUGÜNE TORSAN;

Firmamız bu kadar yılın getirdiği deneyim ve köklü ürün yelpazesiyle, satış ve satış sonrası destek politikasıyla en önemlisi koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, gayemiz firmamıza güvenen değerli müşterilerimize, yaptıkları seçimde ne kadar haklı olduklarını gösterebilmektir.

İşte bu nokta da TORSAN ailesi olarak iddialı ama somut hedeflerle ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla henüz genç bir sektör olan plastik sektöründe nihai yerimizi almak için uğraş vermekteyiz.

BUNUN İÇİNDİR Kİ FİRMAMIZ BU İŞİ HAKKIYLA YAPAN SAYILI FİRMALAR ARASINDADIR.

SAYGILARIMIZLA